UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
cpr certification online
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
2017/2018 Pierwsze dni Zajączków UE

Pierwsze dni w przedszkolu - poznajemy nasze panie, salę, kolegów i koleżanki. Razem się bawimy, śpiewamy i tańczymy.

2017/2018 Zajęcia taneczne wrzesień
2017/2018 Dogoterapia wrzesień

Pierwsze zajęcia dogoterapii w maluchach, to zapoznanie się z sympatycznym pieskiem Amelą. Było przytulanie, karmienie, głaskanie. W starszej grupie "Misie" zajęcia przybrały formę bardziej zadaniową. Układanie psich puzzli, wyklejanie sylwetki psa watą i dorabianie łatek z farby.

2017/2018 Testy nowego placu zabaw

Testujemy nowy plac zabaw. Jest duży piękny i kolorowy. To niespodzianka która powitała nas w nowym roku przedszkolnym.

2017/2018 Logopedia wrzesień 01

Deszczowa pogoda wiec Pani Beatka przygotowała dla nas „zabawy z deszczem” . najbardziej podobało się nam rozdmuchiwanie kropelek wody za pomocą słomki z zachowaniem oczywiście poprawnego toru oddechowego, a także zabawy słuchowo-ruchowe i tworzenie układanek rytmicznych z wykorzystaniem deszczowych kropelek. Dzieci uwielbiają wszystkie zabawy ortofoniczne przygotowane przez panią Beatkę.

2017/2018 Rytmika wrzesień

Pani Magda ma dla Misiów coraz trudniejsze zabawy i ćwiczenia uwrażliwiające na podstawowe elementy muzyki takie jak tempo, dynamika, barwa i wysokość dźwięku. Twórcze zabawy przy muzyce , a także improwizacje ruchowo rytmiczne do znanych nam już piosenek sprawiły nam dużo radości. Nasze starsze maluchy z niecierpliwością czekają na cotygodniowe zajęcia rytmiczne z Panią Magdą.

2017/2018 Wrześniowe zajęcia z Flojamo

Dzisiaj pracowaliśmy przy stolikach. Przed rozpoczęciem pracy kierownik budowy Pan Flojamek przeprowadził z nami dyskusję na temat bezpieczeństwa podczas pracy na „placu budowy”. Następnie gromadziliśmy potrzebne elementy do wykonania naszego domku. Podczas zabawy w budowanie na bazie drewnianych klocków utrwaliliśmy liczebniki od 1 do 10. Określaliśmy położenie przedmiotu w odniesieniu do swojej osoby – „lewo, prawo”.
Jednocześnie poprzez dotyk rozwijaliśmy swoje doświadczenia sensoryczne, ale przede wszystkim to była świetna zabawa.

2017/2018 Wrześniowy hiszpański

Misie – starsze maluchy rozpoczęły w tym roku przedszkolnym swoją przygodę z hiszpańskim. Pani Sabinka z centrum języków obcych La Pasjon uczy nas w każdy piątek tego pięknego języka. Dzieci są zachwycone i z łatwością zapamiętują i powtarzają obce słowa, a przede wszystkim ich melodię.

Hiszpania kojarzy się nam ze słońcem ciepłem i uśmiechem, dlatego piątkowe zajęcia na pewno zagoszczą w naszym przedszkolu na stałe.